Davines, OI/OIL Absolute Beautifying Potion

Davines, OI/OILJak działa?

OI/OIL to uniwersalny olejek z serii Essential Haircare marki Davines, który łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne i stylizacyjne naturalnych olejków. Olejek OI/OIL Absolute Beautifying Potion sięga do starożytnej harmonii orientalnych rytuałów i tradycji w pielęgnacji włosów olejami.

Uniwersalny eliksir piękna dla włosów od Davines to produkt ekologiczny.

Davines Essential Haircare OI/OIL Absolute Beautifying Potion:

  • nadaje włosom jedwabistej delikatności,
  • przywracam zdrowy blask kosmyków,
  • ułatwia rozczesywanie włosów,
  • dyscyplinuje niesforne pasma,
  • zabezpiecza skórę głowy oraz włosy.

Co ma w składzie?

Ekologiczny olejek OI/OIL Absolute Beautifying Potion to całkowicie naturalny produkt, którego potwierdzone przez konsumentów działanie to zasługa wyłącznie roślinnych olejów, które wzbogacone są o mieszaninę oddychających silikonów również w formie roślinnych ekstraktów. Sekret OI/OIL to trzy oleje roślinne:

  • olej roucou (in. annatto) z nasion amazońskiego drzewa Bixa Orellana,
  • olej buriti pozyskiwany z palmy winnej,
  • olej słonecznikowy bogaty w witaminę młodości (E).

Jaka jest ocena?

OI/OIL ma olejową, nie wyróżniającą się niczym specjalnym formułę. Aplikacja produktu nie sprawia większych problemów, ponieważ olej nie jest zbyt rzadki. Użytkownicy najbardziej zwracają uwagę na bardzo ładny zapach otulający włosy przyjemnym aromatem oraz na nieobciążającą formułę. Nawet częste stosowanie olejku na włosy nie przetłuszcza ich, choć u niektórych osób zauważalne było rozdwojenie końcówek w okresie stosowania OI/OIL.

Olejek Davines Absolute Beautifying Potion można stosować dwojako – producent zaleca aplikowanie olejku przed stylizowaniem (na mokre lub suche włosy), żeby ułatwić pracę z włosami lub zastosowanie OI/OIL jako preparatu do wykończenia fryzury. Niezależnie od metody, na jaką się zdecydujemy, Essential Haircare OI/OIL to bardzo wydajne preparat pielęgnacyjny, który z powodzeniem wystarczy na pół roku intensywnego stosowania.

ZALETY: skuteczność, ekologiczny formuła, naturalny skład, dwukierunkowe działanie, bardzo dobra wydajność, brak parabenów

WADY: ryzyko rozdwojenia końcówek

3.4