Redken, Diamond Oil

Redken_Diamond_OilJak działa?

Diamond Oil to eliksir na bazie naturalnych olejków, który wyszedł spod skrzydeł amerykańskiej marki Redken. Na rynku funkcjonują dwie wersje produktu: do włosów normalnych i delikatnych (złota wersja) oraz do włosów niesfornych (czarna wersja).

Kompleksowa pielęgnacja to zasługa trzech olejków naturalnych, które według użytkowników są skuteczne.

Olejek Redken Diamond Oil:

  • intensywnie nabłyszcza i rozświetla włosy,
  • zapewnia równowagę poziomu pH,
  • odżywia włosy kompleksem proteinowym,
  • gwarantuje prawidłowy poziom nawodnienia,
  • wzmacnia i regeneruje włosy.

Co ma w składzie?

Sekretem serum olejowego Diamond Oil marki Redken jest formuła, która łączy w sobie nowoczesne technologie pielęgnacyjne, działanie polimerów oraz Shine Strong Complex, czyli kompleks trzech naturalnych ekstraktów roślinnych. Diamond Oil to preparaty wolne od silikonów, których działanie to zasługa wyciągów roślinnych bogatych w kwasy omega, witaminy oraz minerały:

  • nawilżającego oleju z pestek moreli,
  • odżywiającego olejku lnianego,
  • wzmacniającego olejku kolendrowego.

Jaka jest ocena?

Redken Diamond Oil to produkt olejowy, który charakteryzuje się lekko tłustą, średnio gęstą konsystencją, która dość dobrze się wchłania we włosy. Część użytkowników przyznaje jednak, że w ich przypadku olejek lekko obciążył włosy i wynikało to z faktu, że jego formuła nie jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów. Tę niewygodę rekompensuje bardzo przyjemny zapach produktu, który pozostawia delikatny aromat na włosach.

Plusem Redken Diamond Oil jest formuła, która nie wymaga spłukiwania. Olejek można nakładać na włosy suche i wilgotne, a jego właściwości są jeszcze lepsze po podgrzaniu. Ciepły olejek można aplikować przed myciem, po myciu, na noc, na suchą skórę, a także jako dodatek do odżywki. Elegancka butelka z pompką kryje w sobie bardzo wydajny produkt.

ZALETY: skuteczność, naturalne olejki, brak silikonów, wydajna formuła, przyjemny zapach, eleganckie opakowanie, możliwość nakładania na ciepło

WADY: ryzyko obciążania włosów

4.6