L’Oréal, Mythic Oil, Nourishing Oil

L'Oréal, Mythic Oil, Nourishing OilJak działa?

L’Oréal Paris to popularna marka produktów do pielęgnacji włosów, w tym także olejowej linii Mythic Oil. Nourishing Oil to jeden z czterech olejków z linii Mythic Oil L’Oréal, który dzięki zawartości naturalnych olejków roślinnych ma uniwersalne działanie.

Trzy pozostałe są to olejki z serii przeznaczone do włosów farbowanych, suchych i niesfornych lub pozbawionych blasku.

L’Oréal Mythic Oil Nourishing Oil:

  • zapewnia prawidłowe odżywienie włosów,
  • wzmacnia naturalną barierę ochronną,
  • stabilizuje poziom nawodnienia włosów,
  • dyscyplinuje włosy.

Co ma w składzie?

W składzie produktu znajdują się silikony oraz alkohol. Jednak Nourishing Mythic Oil marki L’Oréal to przede wszystkim bogactwo wielu witamin, minerałów (m.in. magnezu, manganu, fosforu, żelaza, potasu, sodu i cynku) oraz kwasów tłuszczowych. Wszystkie te składniki odżywcze znajdują się w dwóch naturalnych olejkach, na bazie których opiera się receptura produktu:

  • odżywiającego olejku z awokado,
  • nawilżającego olejku z pestek winogron.

Jaka jest ocena?

L’Oréal Nourishing Mythic Oil to produkt o płynnej formule oleju, która nie przetłuszcza włosów. Lekki olejowy produkt pielęgnacyjny wykazuje bardzo dobrą wchłanialność. Większość użytkowników zauważa, że olejek wtapia się w strukturę włosów, zapewniając dobre działanie. Jeśli chodzi o zapach kompleksu olejków to jest on przyjemny, bardzo delikatny i określony jako świeżo kwiatowy. Nie czuć go na włosach mimo początkowej intensywności.

Osoby, które miały możliwość przetestowania olejku, zauważają, że do pokrycia nawet długich włosów, wystarcza już niecała połowa jednej dozy z pompki. To oznacza, że L’Oréal Nourishing Oil jest bardzo wydajny i spokojnie wystarczy na kilka miesięcy regularnego stosowania na wiele sposobów – na wilgotne lub suche włosy.

ZALETY: skuteczność, lekka formuła, krótki skład, naturalne olejki, poręczne opakowanie, uniwersalność, ładny zapach

WADY: krótkotrwały zapach, zawartość alkoholu

3.7