Goldwell, Elixir

Goldwell, ElixirJak działa?

Goldwell to marka, która na rynek wypuściła olejowy Elixir bogaty w witaminy i minerały z olejów naturalnych. Goldwell Elixir jest bardzo wszechstronny i nadaje się do wykorzystania jako serum do każdego rodzaju włosów.

Jego skuteczność jest potwierdzona pozytywnymi opiniami, a działanie na włosy w większości przypadku przynosi efekty.

Olejkowy eliksir Goldwell Elixir:

  • ma działanie regenerujące,
  • odżywia strukturę włosów od wewnątrz,
  • zapewnia prawidłowe nawilżenie włosów,
  • ochrania przed szkodliwym promieniowaniem UV,
  • nabłyszcza i uwydatnia kolor,
  • wygładza i nadaje miękkości ułatwiając rozczesywanie.

Co ma w składzie?

Kuracja do włosów Goldwell Elixir to formuła, która obfituje w witaminy i składniki odżywcze z dwóch ekstraktów roślinnych o działaniu regenerującym i ochronnym. Użytkownicy niestety narzekają, że w składzie znajduje się także nierozpuszczalny silikon, choć jego działanie jest pozytywne. Skład produktu to – wzbogacone o witaminę E i filtr UV – naturalne ekstrakty:

  • olejek arganowy z marokańskiego drzewa o bardzo wielu właściwościach,
  • olej tamanu (in. bora bora, kamani) pozyskiwany z ekstraktu z owoców polinezyjskich drzew.

Jaka jest ocena?

Goldwell Elixir to ciekły olejek, który wchłania się dość dobrze we włosy i nie pozostawia na nich tłustej warstwy. Produkt nie obciąża włosów, nie skleja i nie przetłuszcza pasm. Większość osób zauważa efekty stosowania eliksiru od Goldwell już po pierwszym użyciu. Produkt ma delikatny, nieduszący zapach, który pozostawia przyjemny aromat na włosach nawet do kilku godzin po zaaplikowaniu olejku.

Na stronie producenta widnieje informacja o tym, że eliksir do włosów o pojemności 100 ml powinien wystarczyć na około 85 zastosowań. Użytkownicy potwierdzają, że wydajność jest dobra, choć istnieją produkty o takiej samej pojemności, które wystarczają na dłużej. Goldwell Elixir nie wymaga spłukiwania i można stosować go na dwa sposoby – na wilgotne włosy, aby ułatwić czesanie i zapewnić ochronę w trakcie stylizacji; na suche włosy, żeby dodać zdrowego blasku i uniknąć puszenia się.

PLUSY: skuteczność, naturalne składniki, wzbogacony skład, lekka formuła, funkcjonalne opakowanie, delikatny zapach

MINUSY: nierozpuszczalny silikon, średnia wydajność

4.4