Moroccanoil, Treatment Light

Moroccanoil, Treatment LightJak działa?

Olejowa kuracja Moroccanoil jest produktem o uniwersalnym zastosowaniu, który opracowano dla włosów rozjaśnianych, farbowanych na jasne kolory lub naturalnie jasnych. Posiadaczki blond włosów przyznają, że to jeden z nielicznych produktów z przeznaczeniem dla nich, choć nie ukrywają, że produkty nieoznaczone w ten sposób mają często podobne właściwości.

Kuracja Moroccanoil Treatment Light:

  • odbudowuje uszkodzoną zabiegami fryzjerskimi strukturę włosów,
  • zapewnia proteinową regenerację i odżywienie,
  • poprawia ogólną kondycję włosów,
  • dodaje miękkości i wygładza pasma,
  • ułatwia rozczesywanie,
  • zapobiega elektryzowaniu się.

Co ma w składzie?

Moroccanoil® Treatment Light dla jasnych włosów opiera swoje działanie wyłącznie na dwóch składnikach naturalnych, które wzbogacone są wygładzającymi silikonami. Kuracja nie zawiera alkoholi, a jej wielowymiarowe działanie na zniszczone włosy to zasługa bogatych w witaminy, kwasy tłuszczowe oraz wapń, magnez, cynk, żelazo itp. naturalnych ekstraktów:

  • olejku arganowego nazywanego Złotem Maroka,
  • olejku lnianego pozyskiwanego z nasion siemienia lnianego.

Jaka jest ocena?

Przeznaczony dla jasnych włosów Treatment Light od Moroccanoil to nieobciążający olejek średniej gęstości o żółtej barwie. Ma ładny, delikatnie słodki aromat, który pozostaje na włosach przynajmniej kilka godzin. Kobiety, które stosowały Moroccanoil Treatment przyznają, że nie zlepia pasm, nie pozostawia tłustej warstwy i bardzo szybko się wchłania.

Zdarzało się jednak, że przy zbyt częstym stosowaniu lub nakładaniu dużej ilości olejku, pogarszała się kondycja włosów, które dostawały zbyt dużą dawkę protein i skutek był odwrotny do zamierzonego.

Olejek marki można stosować na wiele sposobów – jako odżywkę, produkt ułatwiający stylizację lub preparat nadający lśniącego wykończenia fryzurze. Dość lekka formuła kuracji Moroccanoil Treatment Light zapewnia bardzo dobrą wydajność. Ciemna, szklana butelka produktu wyposażona jest w dołączony do zestawu dozownik w formie pompki, który zapewnia możliwość precyzyjnego dozowania. Niektórym użytkownikom zdarzało się niestety, że butelka się stłukła.

ZALETY: skuteczność, naturalne składniki, brak alkoholi, długotrwały zapach, sprecyzowana grupa odbiorców, potrójne zastosowanie

WADY: szklana butelka, ryzyko przeproteinowania włosów

4.7